Pousada Vista Ao Farol
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Spa en ontspanning Jacuzzi | Kindvriendelijk Kiderclub | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Pousada Vista Ao Farol Hotel Farol de Santa Marta met 7 kamers ligt in de nabijheid van de Cardoso Surf Camping, die binnen 10 minuten wandelen ervandaan is.
De vuurtoren van Santa Marta is op maar 1 km van dit hotel in Laguna gesitueerd.
Deze herberg biedt de gasten een balkon en een zitruimte, waar airconditioning, samen met een flatscreen TV met satellietzenders zijn beschikbaar. U vindt er leuke accenten zoals een bubbelbad, een apart toilet en een douche om uw verblijf te verbeteren.
Point Gaucho, waar zowel eten als drinken wordt geserveerd, bevindt zich in de buurt van Pousada Vista Ao Farol Laguna.
- Locale bezienswaardigheiden
- Barra do Camacho4,2 km
- Santa Marta Lighthouse1,1 km
- Cardoso Beach2,7 km
- CIGANA the beach2,2 km
- Prainha150 m
- Gruta de Nossa Senhora4,2 km
- Cigana3 km
- Luchthavens
- Luchthaven Jaguaruna34 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Privéstrand
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Tuin
- Jacuzzi
Diensten
- Roomservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Zithoek
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Flat-screen TV
- Kiderclub
- Vloerbedekking
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Pousada Vista Ao Farol Hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 5 minuten om in het stadscentrum van Pousada Vista Ao Farol Hotel te komen. - ✈
Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Pousada Vista Ao Farol Hotel?
Jaguaruna luchthaven en Pousada Vista Ao Farol Hotel zijn gescheiden door een 35 km afstand. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Pousada Vista Ao Farol Hotel?
Klanten van Pousada Vista Ao Farol Hotel moeten om 12:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Pousada Vista Ao Farol Hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Pousada Vista Ao Farol Hotel is $33. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in dit hotel in Farol de Santa Marta?
Dit hotel in Farol de Santa Marta biedt Familie Kamer met een Queen Size Bed, Suite met een Queen Size Bed en Suite met een King Size Bed om eruit te kiezen.